.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Koruge Boru Üretim Hatları:

100 mm ile 300 mm çap aralığında çalışan Korigatör makinesi üretiyoruz.

Yeter Ki Kesmek İsteyin

Sarem Boru Kesicilerini Sektörün Liderleri Kullanıyor.

Sarem Boru Çekiciler

Yüksek Performans Ve Hız Sarem Çekicilerin Öne Çıkan En Temel Özelliği.

Otomatik MUF Makinası

İnfrared Teknolojisi Kullanılan Sarem Muf Makinaları Yüksek Verim Ve Enerji Tasarrufu İle Sektörün Profesyonellerinin Tercihi Olmayı Başardı.

Yüksek Verim, Sorunsuz Çalışma

Sarem Sarıcılar Beklentilerinizin Ötesinde Verimle Çalışıyor.

Ekstrüder Kafaları

Değişik Çaptaki Borular İçin Kafalar.

Boru Paketleme Makinası

Paketleme Makinamızın Ambalajlama Ünitesinde En Kaliteli Ekipmanlar Kullanılmaktadır.

  Sarem'den Haberler  
Haberler Sarem Makina Plast Eurasia 2014
Sarem Makina her yıl olduğu gibi Plast Eurasia 2014 fuarında, tüm müşterilerimizi standımıza bekleriz.
Detaylar
Haberler Sarem 2015 Kataloğu Yayında
Sarem Makina yeni makinalarını tanıttığı 2015 kataloğunu yayınladı.
Detaylar
Tüm Haberler
  Sarem 28 Ülkede...  

Sarem ülkemizin "2023, 500 Milyar Dolar İhracat" hedefine katkı amacıyla ihracat yaptığı ülke sayısını ve ihracat rakamlarını artırmak için çalışmalarına hızla devam ediyor. Sarem'in kendisine belirlediği hedef; yüksek katma değer elde eden, ArGe ve tasarım yapan, etkin ve verimli bir yapı olarak sürdürülebilir büyümedir.

  Hoşgeldiniz..  
Sarem Makina Web Sitesine Hoşgeldiniz...
Kurumumuz PP, PE, PPRC ve PVC boru sektöründe kullanılan makinaların üretimini yapmakta ve bu konuda yenilikçi anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir. Sarem Makina sektördeki tecrübe ve bilgi birikimi ile 16mm çaptan 1000mm çapa kadar boru üretim kapasitesine sahip makina ve teçhizatları bünyesindeki ARGE biriminde tasarlayıp, güçlü altyapısıyla üretimini gerçekleştirmektedir.
  Ürünlerimiz ve Boru Üretim Hatlarımız  

Sarem Makina plastik boru ve üretiminde kullanılan ekstrüzyon hatları imal etmektedir. Sarem Makina ekstrüzyon teknolojisindeki son yenilikleri kullanarak müşterilerine verimi yüksek, kaliteli ve güvenli sistemleri, optimum maliyette, anahtar teslimi olarak sunmaktadır.

 

Başta PP, PE, PVC olmak üzere çeşitli tipte boru hatlarını birçok ülkeye ihraç etmektedir. Yıllardır dünyada en büyük boru üreticilerine makinalar yapan ekibimiz, inovatif teknolojilere önem vermekte ve kendisini sürekli yenilemektedir.

 

Firmamızın yaptığı makinalar arasında PP, PE, PPR-C ve PVC boru üretim hatları, doğalgaz borusu üretim hatları, PEX (yerden ısıtma) borusu üretim hatları, Korige boru üretim hatları, Yassı ve Yuvarlak damla sulama boru üretim hatları ve isteğe göre özel tasarımlar bulunmaktadır.

 

7000 m2’li kapalı alanda, AR-GE faaliyetleri, sistem projelendirme, talaşlı imalat, montaj hatları ve test bölümü yer almaktadır. Sarem, makina hatlarını imal ederken “üretimde sıfır tolerans” prensibine bağlı olarak çalışmaktadır. Bunun sonucu olarak müşterilerimiz sorunsuz üretim hatlarına sahip olmaktadır.